TV 21

172 Comments

 1. shum te fort jeni 21 weq vazh doni perpara

 2. Suuuuppperrr si gjith 21-shi na befason

 3. ju lumt rtv21 shum mir e paski rregullu web faqen ,suksese

 4. shum mir nr 1 jeni rtv21

 5. shum me e mir tash kjo uebfaqe

 6. doni

  shume te mire jeni veq pak keq qe edhe ne internet nuk po mujm me ju shiku live si te tjerat tv.athu pse se 

 7. shummm shpesh po qitni lajme ma pak qitni lajme se na lodhen qitni kajher edhe naj film vizatimor a naj sen tjeter

 8. mir e kan ba amo spo di ku me hi me kqyr live 

 9. mimozakrasniqi

  Ju lumt jeti te mrekullushum qdoher sjellni ate qe e kerkon publiku. Vete nje dershir e kam qe ta sjellni serialin turk EZEL ne ekranet tona, SUKSESE

 10. RTV21 Ma i Miri Ne Kosovë Edhe Web-faqja e Juve http://www.Rtv21.Tv Ma e Mira.
  Ju Pergezoj per Dizajn Te Ri Dhe Pune Te Mbare?! Jeni Nr.1

 11. arbressha abiti

  ju u roj Web-faqen e re ! Edhe veq vazhdoni shum te mir jeniiiiiii ,ju pershendes pun te palodhshme te gjith stafit RTV21

 12. loni

  bash spom pelqejka hiqq

 13. JENI MA TE MIRE VEQ KALONI SIQ OSHT MA MIRE OKI NUMBER ONEJENI AAAAAAAA

 14. fantazi 21-ishi si 21 ma bum

 15. 21  tv  me pelqeni  shum  edhe  jeni shum te mir  .mirpo      me pak ne dit  mi qit  lajmet  flash.  te lutem  be

 16. shum te mire jeni ju lumte suksese :P :>>>…?

 17. Serialin Vendor “Cimerat ” Kisha pas Deshir me Fillu Perseri Sepse ka qene i Mrekullushem.
  Edhe Me na Sjell Serialin Turk ” Ezel ” Me Sezone usht e me ja fillu Bile Sa ma shpejt Sezoni i Parë. Sepse Lun Mehmet Kosovari Aty?

  Tung e Suksese Per Dizajn Te Ri Shum i Bukur tung Jeni Numer 1 http://www.rtv21.tv

 18. shumm mirr veq vazhdonii ama ni kerkes ju lutna:serialin turk “GUMUS”ju lutna perseriteni pas serialit jeta e hidhur se perndryshe jeni shum te mir eedhe seriali nen hijen e blinajes shum shum i mir :P ……………………!!!!!

 19. linda berisha

  shum mir veq vazhdoni

 20. fadil mehmeti

  jeni nr 1 veq vazhdoni keshtu ?

 21. tung ju pershendes nga v_ja jeni te mir kisha dasht edhe ne qytezen ton te na vizitoni ndonjeher tung

 22. Guximiii

  Hallall sa bukur e paski ber web sitin….veq nese keni mundesi me qit filma HORROR
  ma shum…….Tung klm Guxi…..1-shat jeni……………….Sukses

 23. pershendetje jeni te mrekullueshem a ben te dielen ta qitni filmin e animuar flokarta ne ora 7:30 minuta te mengjesit tung l.s nga vushtrrija

 24. jeni met mirt nder televizionet tjera shqiptare veq vazhdoni seka mat mir…

 25. leta

  pershendetje rtv jeni tv nr 1 ne bot a veq vazhdoni se shum te mir jeni bravo veq a kish mujt me transentu dhe te hanen serjalin ne hijen e bilnajes se shum i mir e me kan dhe te hanen ish ban mir flm tung kaloni mir tung tung

 26. lirije

  Ju jent tv me i mir ju lumt 21

 27. Ju kisha lut qe serialin Nen Hijen e Blinajes me e transmtue edhe Te Haneve ju lutnaaaaaaaa tung jeni ma te miret ne Bot jeni tv ma i miri.

 28. juuu lutnaa trransmetoni te heneve filimin nen hijen e blinajes se filmii me i miri ashtt perr muaaaaaa :S

 29. o po ju lutna me transmtue edhe te heneve se shum film i mir pom merr malli kur spe sho te haneve bravo nen hijen e blinjes mas miri keni lujt

 30. Ju lutem a kishit pas mundesi ta transmetoni serialin EL ROSTRO DE ANALIA .

 31. O Mos u Brangos Loreta se Kan me e Transmentue Edhe te Hënave,Por prej kur te Filloi Seriali “Ezel” tani e Bojn me Termin te Ri edhe Te Hanen e Qesin se ka Shikus te Shum e ai Serial Pritet me pas edhe ma Shum Shikues?! Tung Tung Qdo Te Mire?!

 32. toni

  jeni te mrekullushum veq me reprizen e filmit nen hijen e blinajes po ma prishni pak se spo e qitni mejher tek VIDEOETJ E ORA 20 sun e kqyri kurr se punoj kit koh e qe ka mundi mejher me qit reprizen flm per mirkuptin suksese

 33. Bytyqi Linda

  Mirbrema rtv 21 kisha pas deshir qe ta transmetoni edhe nje here serialin El CLON se shum serial i fort si aj serial nuk ka dhe nuk ka me pas me. Ju kisha Lut please nuk jam vic e vetme qe kisha pas deshir me shiku perseri. Flm ju pershendes perndryshe jeni number one.

 34. Tiina

  Ej Linda esht e vertet dhe un po kerkoj serialin El Clon dhe familja ime gjithashtu vertet si ky serial nuk kaaaaaa ju lutem RTV21 qe ta transmetoni edhe nje here dhe ate per gjdo dit si me pare si ka qen EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON EL CLON

 35. shum e mir kjo faqe bravo e sidomos masi po e  qet nen hijen e blinajes

 36. shum faqja e mir po njo te keqe me kqyr 21 live so

 37. jeni shum tmir ju uroj pun tmaber e te palodhshme

 38. shume mir qikjo faqe veq se nen hijen e blinajes nuk po e qesin ne epizotat e ardhshme po ne epizotat e kaluara tung klm rtv 21

 39. kjoo asht nje faqee nder mat mirrat n’Kosovv

 40. o bravo nen hijen e blinajes mas miri keni luj edhe po luni me zgjat shum qit film

 41. adelina beqiri

  juu lutna mos te ndaleni duke trnasmetruar seriale turke jesnishum te mir edhe nese mundeni pasi te kryhet seriali gymush te transmetoni serialin india sepse osht hsum fil  i mir jeni ma te mirt

 42. blinera bajrami

  JuKisha Lut Shum Te qitni ma pas lajme bile qdo dy orë edhe kur jan tu lu serialat ma pak marketing plizzz

 43. veq vazhdoniiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 44. erlinda sallahu

  jeni shum tmir

 45. shum e mir kjo faqe po seriali nen hijen e blinajes po e ndreq ma te miret jeni veq vazhdoni keshtu

 46. jeni te papar ( siq thot gazetari juaj LABI) kisha pasur shum deshir te punoj tek TV juaj sepse kam deshir te madhe te behem nje prezentuese e ndonje emisioni . shpresoj se kur te rritem do te punoj tek ju sepse ju definitivisht jeni me te miret…

 47. bravo televizioni 21 veq vazhdoni se jeni ma te fortit ju pershendet edhe valoni tunggggggggggg

 48. jeni shume te mire,veq vazhdoni veq ju lutem serialin Dashuria eVertet GYMYSH me qite te dielen se kurr nuk mujt me shiku
  nese e trasmeton veq te shtunen se perher une punoj per ores 9 deri ne 14 kurr nuk muj me shiku, se shume me pelqen ky serial nese edhe 100 her me u trasmentu kurr nuk bahet bajat se eshte 100% i shikueshem JULUTEM GYMYSH TE DIELEN

 49. a nuk ka kerkesa tjera per me trasmetu te dielen gymysh
  kerkon edhe dikush tjeter ju lutem nashta e qesin te dielen o shikues te nderuar te rtv21 ma i fortiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 50. fansa e Genta ismaili

  Ju  lutem   ti transmetoni kenget e Genta Ismailit  ma shum     plizzzzzzzzzzzzzzzzzz  rtv21

 51. kikos nuhiu

  jeni nje televizjon i mrekullueshem un kisha pasur deshir qe mbasi te perfundoj “vitet e humbura” ta transmetoni edhe nje her telenovelen “el clone” sepse esht nje telenovel e mrekullueshme ju lutem 21shii jeni me te mrekullueshmit plzzzzzzzzzzzzzz

 52. LIRIDON MAVRIQI

  ja yroj rtv21 krejve kush punon ne rtv 21 pune te mbra gjithmon atyre qe ebavasuan rtv21 ma i miri telvizor the 13vjetoriesaj gjithmon pune te mbar krejve ,,,

 53. e dua kengtarin I.A M.T.B Ne Emisionin Relax kam qef me paaa a ralizohet a joo rtv 21

 54. Mua me pelqen prograni tv 21

 55. Florentina Bajrami

  Jeni shummm te mir veq vazhdoni po nese kish pas mundesi me transmetu serialin Për ty Maria dhe Antonio ju lutemm !

 56. seriali nen hijen e blinajes ka qen nje serial shummmm i mir sidemos Tuba Buyukustun (filiz tekiner)

 57. hahahahahh shum te qart jeni aaa braavoo ju lutemi qiteni genten ne ora 3:30 pleace ok
  klm

 58. Guximiii

  Nese keni mundesi qe te qitini filma Horror sa me shum……….

 59. Guximiii

  Qe sdi sa kohe skeni qit filma Horror……..

 60. Guximiii

  Kisha Pas Deshire Me e Qit Filmin “Black Christmas 2006″

 61. Filma Horror Ju Lutem me Qit edhe Aksion sepse Filmat na Mbajn Gjalle edhe Muzika ama filma shum pak qitni Ju Rtv 21 edhe me qit qitni shum Vone pas ores 24:00 
  Tung Tung se tjerat Jeni Nr.1

 62. ibush ferati

  shum tmir jeni m perogramet emira iki inveq vazhdoni keshtu perara nr1 jeni .

 63. shumm i mirr qeky seriali ezel ju pershendes veq vazhdoni………………………………………………….

 64. jeni shum te mir viq me perserit serialin vitet e humbra edhe patitu feo

 65. christian

  RTV 21 jeni te mrekellueshem amo nese keni mundsi me trensmentu serialin me te mire de me tani turk ihlamular altinda ju kisha lut shum me leshu edhe nje her

 66. albani

  tung rtv 21 jeni te mrekellueshem nese keni mundsi me transmentu gjate vikendeve serialin me te pelqyer ihlamular altinda TUBA ve BULENT

 67. Suana sugojeva

  Jeni shum te merkullueshem,suksese.I shikova te gjitha programet ne web faqen tuaj,por nuk mundem te gjej Voice of america,ngase me nevojiten disa informacione nga ato lamje.Nese keni mundesi per ndihm rreth kesaj.Faleminderit
  per mirekuptimin tuaj!

 68. rtv 21 je nder nje me te miret ne kosov

 69. SEDAT FERATI

  shum te mrekullushum jeni

 70. teper t’mir jeni veq next

 71. seriali doğruluk ekseni asht shum i mir po ta transmetoni pas ezelit ish kan shum mir

 72. Tung ju Pershendes Programme fantastike keni

 73. very very nice nice stafi 21-shit

 74. MFAlni a e dini be naj webfaqe ku me kqyr EZELin me perkthim shqip edhe krejt filmin  se mu ka prish televizori edhe ne internet nuk pom bon  ju lutem 

 75. pajazit gashi

  nje drit e quditshme ne qjell po shendrit ne anen e perendimit nuk eshte drit e fort eshte si hije ato shifen 2 drita nje e vogel e nje e madhe nese ka munsi me shiku e me vertetu a po e sheh e gjith kosova se i gjith fshati jon jan jasht ju pershendet pajazit gashinga fshati sferrk komuna e klines

 76. lola nikqi.

  shum shum bukur

 77. ju lutem ri transmetone serialin LA MADRASTRA.edhe serialin ANALIA kisha pas deshir me e pa

 78. albani

  tung rtv 21 jeni me te miret
  por ju kisha lut me transmentu serialin turk Doktorlar

 79. Eshte shum faqe e mire sidomos per iPhone ju lumte 21word tv ne doren tende!

 80. ka probleme teknike ..ndreqeni 

 81. cete leci gashi

  jeni ma te mirett nuk po muj me lexu per POLICE sun po gjejj qe muni me me ndihmuu ne qfar vebi te hy flm shum jenii ma te mirett pershendetje

 82. arta shala

  ju lutem te trasmetoni serjalet turk si p.sh.ezo apo lotet e vjeshtes ose kur gjethet bien jan shum filma te mrekullushem ose fjala drejt zemres jan teper filma te bukur ju lutem qe keni mundi ti trasmetoni keta filma ne rtv21 ju faliminderit shum

 83. tv 21 eshte tv shum i mir i cili pasqyron gjera interesante dhe qe na duhen ne jet po ashtu kan shum seriale te cilat ndjeken me vemendje ne kosov

 84. hona

  Jeni mat mirt veq suksese

 85. bujar ademi

  Valla kurrgju njet skisha dasht veq edhe 1 here me qit serialin 
  LOS SORRENO o zot um kujtohen ato dit ne mengjes met vertet ka qen shum fantastik 
  gjithashtu pergezime per webin tuaj 
  jeni te mrekullueshem :)

 86. jeni ok vazhdoni keshtu me serjale si ezel

 87. lirije

  ku mujm ne net ti shohum programet e dites ka ndonji adres me dergoni nji sugjerim

 88. pershendetje keni emisione te mira jeni televizjon i mrekullushum po ku muj ti shoh programet e dites ne net ma jepni nji adres live

 89. ju pershendes shum rtv 21tv

 90. syzana krasniqi

  o mirmrama 21 tv ma e mir,, qofse bon prer me ma qu nje numer me kontaktue me thirrjen a art se kom nje pytje

 91. kisha pas qef me kthy edhe niher serialin turk nen hijen e blinajes

 92. tung nese ka mundesi me kqyr pse ska ba nje kafe me labin ne ket dille zani hiq sasht ni me dridhje su marrke vesh qka po thoni e ma von u nal krejt.

 93. jeni shum te mir rtv 21 ama ju kisha lut te na trasmetoni ndonje serial turk te saruhan hunel  serqe 

 94. isak makolli

  tung jeni tv ma e mir

 95. rtv 21 ju kisha lut ta qiteni serialin serqe nga saruhan hunel ju lutem se esht teper i mir qiteni pas ezel ju dua shum

 96. shum i mir seriali mbretresha e jugut

 97. nese kish pas mundesi mem tregu cila osht kan ajo kanga qe e keni bo reklam te kreatorit me te mir 2011?

 98. ooooooooo mate mirt jeni nuk kam koment a ban pas ezel me trasmetu ndonje serial te saruhan hunel  Serce, ose 

  ARAF ZAMANI DİZİSİ :: SARUHAN HÜNEL (ALİ) İLE SELİN ORTAÇLI (NAZLI) İN YENİ DİZİSİ   ju daua shum

 99. ju dua shum 21 si ju se gziston mediun jeni ma te mirt ama ju kisha lut te trasmetoni ndonje serial te saruhan hunel     Araf Zamani  ket e dojm pas ezel ju dua

 100. jeni ma te mirt ama e dijm ndonje serial te saruhan hunel pas ezel                                                                                                  Araf Zamani                                                                                                                         e doj pas ezel

 101. jeni ma te mirt ama doj serial nga saruhan hunel serqe

 102. shum mir eke lore  normal qe dojm serial nga saruhan hunel pas ezel                                                                 serqe    ose    araf zaman usht shum ama shum i mir                                               ve luft ka me banda

 103. jeni ma te  mirt ju du shu ne pa rtv 21 nu kemi disponim a ban pas serialit ezel  aban me trasmetu ndonje serial te saruhan hunel                                                                                                                             p.sh   serqe ose araf zaman

 104. jeni ma te mirt  a mundeni me trasmetu ndonje serial te saruhan hunel                                                            .serqe   ose   araf zamani

 105. o rtv 21 jeni ma te mirt ne bot skam coment une pajtohem me besjanen e arten qe pas ezel ta trasmetoni ndinje serial te saruhan hunel

 106. ju dua shum rtv21 jeni ma te mirt  a bani ni serial te saruhan hunel se usht ma i miri aktor ne tan boten  .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               serialin    serqe     ose araf zamani                                                                                                            keta jan serialat nga saruhan hunel    pas ezel e dojm                                                                                                                     

 107. Eta Zeqiri

  ooooh shkonii tjetren jav ne lipjan bree Labiiii

 108. jeni t mahnitshem ju pergzoj per gjithqka tung ju dua shuuum krejtve

 109. mimoza rrustemi

  jeni te papare veq vazhdoni kesht

 110. shumm faqee e mir..ma tmirt jini veqq vazhdoni :) :):)

 111. riard emini

  A mun te shikoj 21 live permes internetit ne qofshe ka munsi me tregu

 112. ???

  Mirmbrama!!! RTV21 A Bon Me Dit Ne Sa Ora Eshte Emisioni ”Op Labi Party”..NatenEmire-

 113. qysh e ka mbiemrin ky qe e jep sportin n tw 21 leart ???

 114. shum e mir faqja po te mos ishte 21 tv sdo te ishte asgjë

 115. belina bajrami

  pershendetje,ju kisha keshillu qe pas serialit EZEL te transmetoni serialin ASKI MEMNU me aktore kryesore Beren Saat dhe Kivanc Tatlitug,ka qen serial me i shikum ndoshta kushton shtrenje mirepo ia vlen

 116. nese bon naikush mem tregu ku muj me e gjet emisionin “Op Labi Party” me e kqyr t kompletume

 117. o ju lumt jeni televizjoni me i mir ne kosove veq vazhdoni

 118. fida beqiri

  sipas mendimit tim rtv 21 osht ma mir ju lumt gjith stafit rtv21 jeni ma te miret ju pershdes fidani nga ferizaji

 119. a kish pas munsi me i transmetu kangt e CYANIDE (JETMIR HOXHA ) si pershembull kangen ”Forcat Politike”        http://youtu.be/V9T14u9QsNo   , ose kangen ”IDIOKRACI” http://youtu.be/6ologWMC9Dc. ju lutem transmetoni se jan bo monoton reperat ne kosov.   FLM
         

 120. Kosovare Zeneli

  Mir se ju gjej gjithve, Un jom Kosovarja nga Amerika. ne ketu kemi shum kanale turke qe i pelqejm shum dhe kemi shum seriala qe i shikojm edhe pse un e kuptoj turqen shum mir tjert jo aq, jon dy seriale qe ktu ne amerik shikohen edhe besoj qe dot shikohen ma shum nese jon shqip se kuptohet qe i kuptojn gjuhen. Asht MAVI KELEBEKLER dhe MENEKSHE ILE HALIL. Dyt filmat jon per mrekulli ktu shikohen shum. Ju uroj dit te mbar gjithve pun me shum ket vit te ri. Per tmira ishalla.

 121. liza

  jeni te mrekullushem po a keni munndesi ta ritransmentoni emsionin e te dieles 22.01.2012 dicka po zihet.Shpresoj se e jepni se e percjellim vazhdimisht.eshte emision fantastik.tpershendetje

 122. shum te fort 21 i perkryer jeni por pos mendoj se me mir e ben labi

 123. jeni me te miret ju lutem a mund te jepni ne tv filmin DASHURI DHE DENIM jeni rtv 21 me te miret jeni nr 1 ju lumt vetem perpara suksese

 124. shum tmir jeni weq wazhdoni a?????

 125. shum i mir 21shi me pelqen shum dhe do te rrim gjithnje me te sepse ka shum programe te mira per te  rriturit  gjithashtu edhe te vegjelve ndihem mir kur e shikoj!!!!!!!!

 126. ooooooooooo rtv 21 a ban pas qit filmit te sulltanit ndaonje serial te saruhan hunel  ket serial araf zamani se usht teper teper i mir skam pa ma te mir  

 127. A munem me shiku rtv21 live ne internet?

 128. ju kishaa lutt me transmetu serialin la reina de sur treza mendoza ne oren 9:00 sepse ne atë koHH ..nukk po munemi me shiqu

 129. blerim halilai

  rtv21 jena ma te mir veq vazhdoni veq nese ka mundsi me trasmentu edhe niher serialin per tyh aj maria antonio qe ka qen i shqipruar perndryshe veq vazhdoni

 130. o ma e mira ve per filmaa be

 131. ma i miri osht rtv21tv

 132. seriali sulltan sylejman eshte ma i miri se krejt serialat popoppopopopopopopoppoppopopop tungggggggggggggggggggggggggggggg

 133. jeni tv ma i mir ju pershendes 
  ju dua

 134. shum te mir jeni 21 veq vazhdoni keshtu shum shum shum shum te mir jeni

 135. eii veq Sulltanin mos e hiqini 

 136. weq Hyremen mos e hiqini aaa :O 

 137. ju lutem rtv 21 pse nuk po ban me kqyr online qysh u ka ne tollbarin kosova albaner.com.ju lutemn ta NDREQNI SA MA SHPEJT SE UN E SHIKOJSHA NPUNE QDOHERE SE NSHPI SKISHA KOHE,FALEMINderit per mirekuptim,ju lutem ta ndreqni sa ma shpejt

 138. Me të vertetë na kënaqët me të gjitha emisjonet e sidomos me serialin turk sulltanin etj …. jeni të pazevendesueshem…erdina :

 139. jeni me te miret pergzime

 140. spo mundem ta gjej emisionin ‘Odeon’ qe ka qen mbreme(e marte-per vitin e ri qe e kishit organizuar)
  sa i perket RTV21 jeni te papare vetem suksesee . . .

 141. çdo informacion ne tel 038 55 00 88 (rtv21)
  ju falenderojme per bashkepunimin!

Komentoni artikullin