Nora Gjakova mposhtet nga gjermanja Stoll

Loading...

Nora Gjakova mposhtet nga gjermanja Stoll

Nora Gjakova ka arritur të fitojë medaljen e argjendtë në garat Grand Prix  pasi që u mposht nga gjermanja Stoll në kategorinë deri në 57 kilogrmaë.

Këto gara po mbahen në Tashkent të Uzbekistanit.

Përveç kësaj medalje Kosova fitoi edhe dy të arta të cilat u siguruan nga Majlinda Kelmendi dhe Distria Krasniqi./21Media