Viktima ishte në veturën e tij

Viktima ishte në veturën e tij

Një person është raportuar se ka ndërruar jetë dje rreth orës 16:59 në rrugën “Avdi Kelmendi” në Lipjan.

“Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar ka ndërruar jetë, pasi që i njëjti derisa ishte në veturën e tij është vërejtur nga policia në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ishte dërguar me autoambulancë në QKUK”, ka bërë të ditur policia.

Vdekje e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor, shkruan rtv21.tv.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion./21Media