1 viktimë dhe 69 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri

Një viktimë dhe 69 raste të reja me Covid-19, janë regjistruar në 24 orët e fundit në Shqipëri.
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shëruar 34 qytetarë gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e të shëruarve në 269 mijë e 399 që nga fillimi i epidemisë.
Janë 497 pacientë aktivë me COVID-19 në Shqipëri./21Media

Back to top button