Në komunën e Gjilanit sot janë regjistruar edhe 10 raste të reja me COVID-19 dhe 10 të shëruar. Lajmin e ka bërë të ditur i pari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili tha se nuk ka mostra në pritje për testim në Gjilan. Në fund u bëri thirrje qytetarëve për kujdes.

“Kujdesuni e mos u bëni për kujdes intenziv apo shtëpiak. Virusi të merr me vete!”, shkroi Haziri në Facebook./21Media

#Dita164. I kemi 10 raste të reja pozitive me #COVID19, por 10 të shëruar. Lajmi i mirë është që nuk kemi mostra në…

Posted by Lutfi Haziri on Sunday, August 23, 2020