10 vjet dashuri, Lyrical Son me dedikim të veçantë për gruan e tij

Rep-artisti i njohur, Lyrical Son dhe gruaja e tij, Gresa, festojnë sot 10-vjetorin e lidhjes së tyre.
Nëtë ditë speciale, reperi ka bërë një dedikim të veçantë për Gresën.
“Ne ende bëjmë!  Faleminderit për dekadën e kohës së mrekullueshme me ty. 10 vite bashkë. Të dua shpirt”, ka shkruar Lyrical Son në Instagram.

 Çifti janë edhe prindër të dy vajzave të cilat e kanë emrin Eva dhe Erika./21Media
 

Back to top button