Chelsea bën ofertë për lojtarin e Fiorentinës

Federico Bernardeschi mund të kalojë në Londër

Klubi londine, Chelsea ka bërë ofertë për mesfushorin e Fiorentinës, Federico Bernardeschi raporton La Gazzetta dello Sport, shkruan rtv21.tv

24 vjecari ka shënuar 13 gola këtë sezon për ekipin Italian dhe atij i është ofruar një kontratë prej 4.2 milionë funtave në vit nëse kalon në ekipin londinez.

Nuk është bërë e ditur shuma e ofertës të cilën ai ka ofruar Chelsea ekipit të Fiorentinës për Bernardeschin./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button