17 të arrestuar brenda një dite

Policia e Kosovës ka arrestuar 17 persona në 24 orët e fundit, ku prej tyre 13 persona janë dërguar në mbajtje.
Gjatë këtyre orëve janë regjistruar një aksident trafiku me fatalitet, 21 aksidente trafiku me të lënduar dhe 46 aksidente trafiku me dëme materiale.
Për shkelësit e rregullave në komunikacion, Policia ka shqiptuar 1 mijë e 460 tiketa trafiku./21Media

Back to top button