2 Korriku, gjashtë herë radhazi kampion i Ligës U17

Skuadra e 2 Korrikut po e vazhdon dominimin në grupmoshat U17 në futbollin vendor.

2 Korriku u shpall sot kampion i Ligës U17, hera e gjashtë kjo radhazi për skuadrën nga kryeqyteti që e arrin këtë sukses.

Këtë sukses 2 Korriku e arriti pas fitores ndaj Trepçës me rezultat 3:1.

Ky sukses i përsëritur tregon angazhimin dhe përkushtimin e trajnerëve dhe stafit të 2 Korriku, si dhe talentin dhe aftësitë e futbollistëve të rinj kryeqytetas.

Back to top button