2 Ton dhe Majk publikojnë “Aventura”

Reperët 2 Ton dhe Majk kanë sjellur një bashkëpunim muzikor me titullin “Aventura” që tashmë është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip.

Producent i këngës është Nego, ndërsa teksti dhe melodia u realizuan nga vetë reperët.

Ndërkohë, për masterizimin u përkujdes Don Gima, teksa videoklipi nga ‘N’pik Creative’.

Ky është bashkëpunimi parë mes dy artistëve./21Media

Back to top button