Aksidenti ka ndodhur ndërmjet një automjeti zyrtar të policisë dhe një furgoni

Aksidenti ka ndodhur ndërmjet një automjeti zyrtar të policisë dhe një furgoni

21 persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore deri tani, si pasojë e një aksidenti të trafikut që ka ndodhur sot rreth orës 06:30 në Graçanicë.

Lajmin për rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur ndërmjet një automjeti zyrtar të policisë dhe një furgoni (që po transportonte nxënës).

Me rastin po merret njësiti i trafikut./21Media