22 vjet nga masakra e Dubravës (VIDEO)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

U bënë 22 vjet nga fillimi i masakrës në burgun e Dubravës dhe askush nga zinxhiri komandues i forcave të armatosura serbe apo nga ata që ekzekutuan planin e vrasjes së pengjeve në Burgun e Dubravës nuk është përgjigjur për këto akte krimi. Krerët institucional përkujtuan atë./21Media