23 vjeçarja vrau të bijën dhe pastaj vetën

Një grua 23 vjeçare nga Turqia ka bërë vetëvrasje pasi vrau me armë vajzën e saj 3-vjeçare në një pyll në Adana mbrëmë.

Sipas mediave turke, mësohet se 23 vjeçarja është divorcuar pak kohë më parë dhe dyshohet se ka pasur probleme psikologjike.

Trupat e pajetë të nënës dhe vajzës së gjetur në pyll janë dërguar në morgun e Institutit të Mjekësisë Ligjore Adana për obduksion.

Nga ana tjetër, në lidhje me ngjarjen u ndalua ish-bashkëshortja e Yıldırım dhe u dërgua në polici për t’u marrë në pyetje./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button