24 të arrestuar brenda një dite

Policia e Kosovës ka arrestuar 24 persona në 24 orët e fundit, ku prej tyre 19 persona janë dërguar në mbajtje.
Gjatë këtyre orëve janë regjistruar 36 aksidente trafiku me të lënduar dhe 59 aksidente trafiku me dëme materiale.
Për shkelësit e rregullave në komunikacion, Policia ka shqiptuar 1 mijë e 928 tiketa trafiku./21Media

Back to top button