25 vjeçari e preu në qafë nënën, plagosi edhe vëllain

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë në Bursa të Turqisë. Mediat turke raportojnë se një 25 vjeçar në fillim vrau nënën duke e prerë në qafë dhe pastaj plagosi vëllain e tij.
Policia ka arritur ta kap 25 vjeçarin, i cili gjithashtu u lëndua dhe donte të hidhej nga dritarja kur kuptoi se po vinte Policia.
Bëhet e ditur se i dyshuari është i varur nga droga dhe ka probleme psikologjike./21Media

Back to top button