Ky është momenti kur një vajzë 4-vjeçare u mor në makinën e një të huaji sapo nëna e saj shikonte në anën tjetër.

Një burrë 29 vjeçar u arrestua për ngjarjen e rëndë të pengmarrjes së Elizaveta Kolisnichenko, në një pikë karburanti në Boryspil, Ukrainë, teksa nëna e saj po paguantë për karburantin e makinës.

Në pamjet e kamerave të sigurisë shihet një burrë i veshur me të zeza që josh fëmjën të hypë në makinën e tij mbrëmjen e 28 gushtit.

Ai më pas mbyll derën dhe nis makinën në një drejtim të paditur.

Prindërit e Elizaveta dhanë alarmin dhe fatmirësisht ajo u gjet e palënduar dy orë më vonë pasi autoritetet lokalizuan rrëmbyesin e saj.