40 milionë për këngën “Kuku” të Butrint Imerit

 
Këngëtari Butrint Imeri i është gëzuar suksesit që ka arritur me këngën “Kuku”.
Kjo këngë është publikuar më 1 tetor të vitit 2021 dhe deri tani ka arritur mbi 40 milionë klikime në Youtube.
Këtë e ka bërë të ditur Butrinti përmes një postimi në InstaStory.

“Corazon” mbetet projekti i fundit nga Butrinti në bashkëpunim me reperin Don Xhon. Kënga u publikua në fund të vitit 2021 dhe deri tani ka arritur mbi 25 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button