Dy të vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Dy të vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Dy të vdekur, 79 raste të reja dhe 104 pacientë të shëruar, është bilanci i 24 orëve të fundit me koronavirus në vendin tonë./21Media