Abdixhiku: Insistojmë në themelimin e Komisionit Hetimor për energjinë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, këmbëngul në themelimin e Komisionit për hetimin e menaxhimit të krizës së energjisë. Në një konferencë për medie pas mbledhjes së Kryesisë, Abdixhiku tha se do të vazhdojë bojkoti i opozitës deri në themelimin e këtij Komisioni dhe se “arsyetimet e kota të pushtetit, nuk do t’a ndalin veprimin opozitar./21Media

Back to top button