Adam Levine pranon se ka tradhtuar

1 min read

Adam Levine, në një intervistë të vitit 2009 ka pranuar se ka tradhtuar më parë.

Ditët e fundit, ai u përball me një ‘ortek pretendimesh’ se ka tradhtuar gruan e tij, Behati Prinsloo me modele të Instagramit.

43 vjeçari përmes një postimi në Instagram ka mohuar se ka tradhtuar gruan e tij, por se mban përgjegjësi për mesazhet flirtuese që kanë qarkulluar ditët e fundit në rrjete sociale, të shkëmbyera mes tij e Sumner Stroh.

Pas Stroh, edhe tri gra të tjera akuzojnë këngëtarin.

Ndonëse ende nuk është zgjidhur çështja e fundit, këngëtari ka pranuar se në të kaluarën ka tradhtuar, madje ka treguar pse disa burra janë të pabesë.

“Njerëzit tradhtojnë. Unë kam tradhtuar. Dhe e dini çfarë? S’ka gjë më të keqe se ndjenja e të bërit këtë gjë”, ka thënë ai.

Megjithatë, jetës së “Playboy-it” duket se i dha fund modelja e Victoria Secret, bashkëshortja e Levine për tashmë tetë vjet, Prinsloo.

Çifti kanë dy fëmijë bashkë dhe janë në pritje të fëmijës së tretë.

Edhe pas tetë vitesh martesë, jeta e dashurisë së Levine është mbushur sërish me skandale dhe po dominon titujt kryesorë./21Media