Agim Bahtiri fejon mbesën, publikon foto nga ahengu

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri e ka fejuar mbesën.
Lajmin e ka bërë të ditur Bahtiri përmes një postimi në Facebook, ku ka shkruar se çiftit të ri i dëshiron jetë të lumtur.

”Urime fejesa mbesa ime, Bleona me Viganin 💍. Qofshi të lumtur gjithë jetën dhe u trashëgofshi”, ka shkruar mbrëmë Bahtiri në Facebook./21Media
Back to top button