Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, një i vdekur dhe disa të lënduar

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Rrugën e Kombit ku për pasojë ka ndërruar jetë një person ndërsa janë plagosur disa të tjerë.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e kësaj të shtune, në aksin Rubik-Rrëshen pas një përplasje të dy mjeteve.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes./oranews

Back to top button