Një aksident trafiku me lëndime dhe dëme materiale ka ndodhur sot në orës të pasditës në dalje të Fushë Kosovës në Bresje.

Policia e Kosovës për portalin rtv21.tv konfirmon se në aksident janë përfshirë 4 automjete.

Njësitet policore janë duke u marrë me rastin./21Media