Aksident në Fushë Kosovë

Aksident trafiku në Fushë Kosovë, ka edhe të lënduar

Sonte në Fushë Kosovë ka ndodhur një aksident trafiku.Më shumë se dy vetura janë përfshirë në ketë aksident.

Flitet se ka edhe të lënduar. Në vendngjarje janë parë edhe njësitet e Policisë dhe disa Ambulanca./21Media

Back to top button