Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 12:55

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 12:55

Një aksident komunikacioni ka ndodhur dje në fshatin Tërpezë e Lartë e Malishëvës në mes një veture dhe një traktori, ku përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar katër persona të cilët janë dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor, njofton policia.

Sipas Policisë së Kosovës rasti është duke u hetuar./21Media