Një person u lënuda dje si pasojë e një aksidenti që ndodhi në rrugën nacionalePrishtinë-Mitrovicë.

“Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit e veturës të cilit i është ofruar tretman mjekësor dhe mbetet për shërim të mëtutjeshëm.”, bëri të ditur policia./21Media