Aksidenti në rrugën Kaçanik-Ferizaj, vdiq edhe personi i dytë

Ka vdekur edhe personi i dytë që u aksidentuan të premten në rrugën, Kaçanik – Ferizaj.

Si pasojë e këtij aksidenti, viktima femër kosovare kishte pësuar lëndime trupore dhe ishte dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës, ku edhe vdiq të shtunën rreth orës 21:00.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Një i vdekur dhe 5 të lënduar në aksident trafiku në rrugën Kaçanik-Ferizaj 

Back to top button