Aktorja e famshme e telenovelave shet të brendshmet e saj të përdorura

1 min read

Me më shumë se tre dekada karrierë televizive, Aura Cristina Geithner është një nga aktoret kolumbiane që ka ditur më së miri të rikrijojë veten, duke përfituar nga mundësitë që ofron bota e teknologjisë dhe rrjeteve sociale.

Tashmë ajo ka ndërmarrë një projekt të ri po aq sensual dhe të guximshëm që konsiston në shitjen e të brendshmeve të saj të përdorura.

“Janë brekë shumë të bukura, i vesh dhe jam shumë e kujdesshme, shumë higjienike, nuk dërgoj brekë të pista por janë të ngopura me erën time personale”, tha ajo për Al Rojo Vivo (Telemundo).

Përkthyesja 52-vjeçare, e cila ka një figurë spektakolare, tregon me krenari trupin e saj me bikini të vogla dhe komplete të brendshme sensuale, duke i kënaqur ndjekësit e saj. “Jam e guximshme, sensuale, luaj shumë në veshje, me të brendshme, me transparenca”, shpjegoi Geithner për rrjetin televiziv.

Sipas aktores, për momentin jo shumë meshkuj i blejnë të brendshmet, por ajo i vë vulën personale, si çdo gjë që bën./21Media