Aktorja e njohur turke po bëhet nënë për herën e dytë

Aktorja turke, Hazal Kaya po bëhet nënë për herë të dytë.
Ajo dhe bashkëshorti i saj,  Ali Atay po përjetojnë emocionet e pritjes së fëmijës së dytë.
Kjo u bë e ditur nga Hazali, e cila në Instagram ka publikuar disa fotografi me barkun e rrumbullakosur, teksa ka zbuluar se po presin një vajzë.
Hazal dhe Aliu të emocionuar për vajzën, kanë treguar se tashmë kanë zgjedhur edhe emrin për vogëlushen e tyre që do jetë, Leyla./21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hazal Kaya (@hazalkaya)

Back to top button