Alban Ramosaj po punon në albumin e tij të parë

1 min read

Artisti shqiptar, Alban Ramosaj do të publikojë së shpejti albumin e tij të parë.

Kjo u bë e ditur nga vet ai, ku tregoi edhe arsyen pse pas këngës “Shpirto” nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor.

Ramosaj bëri të ditur se albumi do përmbajë 20 këngë, në gjuhën shqipe dhe angleze, në të do të përfshihen bashkëpunime të shumta, balada, këngë ritmike.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Ramosaj (@albanramosaj)

Kujtojmë se, Albani fitoi çmimin e madh të Këngës Magjike./21Media