Alban Skenderaj uron ditëlindjen e vajzës dhe Pavarësinë

Këngëtari shqiptar, Alban Skenderaj ka uruar festën e flamurit dhe vajzën e tij për ditëlindje.

“Uroj shume te jetoj me vetedije cdo sekonde, cdo minute, cdo dite, muaj e vit te jetes tende duke qene aty, dore per dore apo ne sfond, duke te pare se si rritesh, gezon dhe pergatitesh per sfidat e jetes!”, ka shkruar Skenderaj në Instagram.

Duke shtuar se bashkë me ditëlindjen e saj ata festojnë edhe festën e flamurit, raporton rtv21.tv.

“Uroj ta nderojme Shqiperine e te jemi shtetas te denje duke u perkujdesur per te, ashtu sic ajo na nderon me historine e pasur dhe bukurite e saj” ka thënë ai./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Back to top button