Albina me familje niset për Eurovision,“Rrugës për fitore”

Albina dhe familja Kelmendi do ta përfaqësojnë Shqipërinë në Eurovizionin e vitit 2023 që do të mbahet në Liverpool gjatë këtij muaji.

“Duje” është kënga që do interpretohet në skenën magjike të Eurovizionit në natën e dytë të gjysmëfinales, me datë 11 maj nga Albina dhe familja Kelmendi.

Përfaqësuesit e Shqipërisë të entuziazmuar sot janë nisur për Liverpool. Kështu bëri të ditur Albina publikoi përmes një postimi në Instagram.

“Rrugës për fitore”, ka shkruar Albina./21Media

Back to top button