Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në Shqipëri

Almeda së bashku me bashkëshortin e saj, Tolgahan Sayisman, po i shijojnë pushimet në Dhërmi.
Çifti kanë vendosur që të udhëtojnë drejt jugut për të pushuar në brigjet e kaltërta, shkruan rtv21.tv
Ata në Instastory kanë ndarë disa video nga Dhërmia.

Ndryshe, çifti janë të martuar dhe së bashku kanë një djalë, Efehanin dhe një vajzë Alinën./21Media
 

Back to top button