Almeda emocionon me urimin për të bijën

Modelja shqiptare, Almeda Abazi – Sayisman ka uruar të bijën, Alinën me rastin e ditëlindjes së saj.
Alina sot është bërë një vjeç e Almeda ka përzgjedhur fjalët më të ëmbla për të.
“Rrezja ime e diellit është bërë një vjeç. Të Dua. Urime ditëlindja vajza ime e vogël e ëmbël. Të ka mami zemër Alina”, u shpreh Almeda.
Almeda është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman. Ata janë prindër të dy fëmijëve, Efehan dhe Alina./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Back to top button