“Anaconda” publikohet nga Tayna dhe Kidda

Dy reperët e njohur të skenës shqiptare, Tayna dhe Kidda kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.
“Anaconda” titullohet kënga e re e dyshes së njohur, shkruan rtv21.tv
Për tekstin e këngës janë kujdesur vet Tayna dhe Kidda, duke shkruar secili pjesët përkatëse.
Kënga është publikuar edhe me videoklip, në të cilin Tayna në një nga skenat ka rrezikuar aq shumë, sa është shfaqur duke mbajtur një gjarpër./21Media

Back to top button