Ardian Bujupi publikoi një këngë të re

1 min read

 

Këngëtari Ardian Bujupi ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Alleen” mban titullin kënga e re nga Ardiani e që është bashkëpunim me këngëtarin Dystinct.

Kënga është ritmike dhe në Youtube është publikuar e shoqëruar me videoklip./21Media