Argjentina gjithnjë e më afër çerekfinales së Botërorit

Shënon Alvarez, Argjentina gjithnjë e më afër çerekfinales së Botërorit – video
Tanimë është shënuar edhe goli i dytë i ndeshjes mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Australisë.
Argjentina ka arritur ta thellojë epërsinë në 2:0 kundër Australisë, përmes golit të Julian Alvarez.
Alvarez shënon në minutën e 57’ për 1:0.

Back to top button