Arifi komenton takimin Kurti-Vuçiq

Kurti të flas për të pagjeturit, është absurde të diskutohet për targat!
Takimi i nesërm në Bruksel ndërmjet kryeministrit Kurti e presidentit Vuçiq pason një periudhë të vështirë të marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe tensioneve pas vendimit për masën e reciprocitetit.
Ndërkohë analisti i pavarur politik, Dritëro Arifi, ka deklaruar se nuk pret shumë nga takimi i nesërm në Bruksel.

Back to top button