Arrestimet: Policia i konsideron “grup kriminal”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Arrestimi i zyrtarëve policorë.- Shillova: Është arrestuar edhe një biznesmen nga Kaçaniku.-Spahiu: Kanë pranuar ryshfet me ndërmjetësimin e zyrtarit të MPB-së

Pas arrestimit të zyrtarëve policor dhe një zyrtari të ministrisë Punëve të Brendshme për marrje të ryshfetit, në konferencë për media Policia e Kosovës i konsideroi “grup kriminal”. Shefi i hetimeve në Policinë e Kosovës, Riza Shillova bëri të ditur se përveç zyrtarëve policorë është arrestuar edhe një biznesmen nga Kaçaniku./21Media