Arrestohen babë e bir në Gjakovë

Janë arrestuar babë e bir pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një burrë, duke e goditur atë me mjete të forta.
Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 13:50 në Gjakovë.
Si pasoj e sulmit viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësor.
Sipas Policisë të dyshuarit pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button