Arrestohet 30 vjeçari, i dyshuar për vrasjen e babait të tij

1 min read

Mbrëmë, rreth orës 22:30 në Stacionin Policor-Kërçovë është arrestuar M.M (30) nga Kërçova, për shkak se ekzistojnë baza të dyshimit se ka goditur babain e tij H.M (50) me një mjet të mprehtë, i cili ka ndërruar jetë.

“Inspektimi është kryer nga prokurori publik dhe një ekip nga Stacioni Policor në Kërçovë. Po punohet për zbardhjen e plotë të rastit”, është bërë e ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme, transmeton TV21./21Media