Arrestohet 34 vjeçari që e mbyti kunatën me shkop druri

I dyshuari kishte tentuar të arratisej

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e kunatës së tij, mbrëmë në Paskuqan të Shqipërisë.

Krimi i rëndë ndodhi në banesën e viktimës 30 vjeçare.

E.Ç është ndaluar tek karburanti me kupolë në zonën e Laprakës në Tiranë.

34-vjeçari ia mbathi menjëherë pas krimit nga shtëpia në Paskuqan.

E. Ç, po lëvizte me biçikletë në momentin kur u arrestua.

Krimi i rëndë ndodhi në sy të vajzës dhe nënës së viktimës.

Back to top button