I dyshuari u dërgua në mbajtje

I dyshuari u dërgua në mbajtje

Një person është arrestuar pasi që i njëjti dyshohet se e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht një vajzë.

Rasti sipas policisë ka ndodhur të premten rreth orës 20:28 në Malishevë.

“Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht viktimën femër K-Shqiptare”, ka konfirmuar policia.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./21Media