Arrestohet për mos respektim të personit zyrtar

Polica ka arrestuar një person në Dragash

Një person është arrestuar në Llapushnik të Dragashit, pasi kishte refuzuar t’iu bindej urdhrave të zyrtarëve policor të cilët ishin në një pikë kontrolli të veturave dhe i kishin konfiskuar veturën të dyshuarit pasi nuk posedonte regjistrim.

Rasti ka ndodhur në fshatin Llapushnik të Dragashit, njofton të shtunën Policia e Kosovës.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas inicimit të rastit është liruar.

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button