Arrestohet personi që fotografoi fshehurazi një femër nga dritarja

Një qytetare në Prizren ka raportuar në Polici se një person përmes dritares fshehurazi, i kishte bërë fotografi dhe disa incizime me telefon.

Ngjarja ka ndodhur më datë 08.07.2021, rreth orës 04:31.
Policia e Kosovës ka njoftuar se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është arrestuar dhe dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button