Arrestohet prizrenasi, dyshohet se dhunoi një të mitur

Një burrë nga Prizreni është shoqëruar në polici nën dyshimin se i njëjti ka keqpërdorur seksualisht një të mitur.
Policia rastin e ka cilësuar si ”dhunim”.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button