Arsenal në bisedime për Koman

Arsenal dhe Juventus kanë hapur bisedimet për supertalentin francez

Telefoot raporton se bisedimet po zhvillohen për një transferim të mundshëm të anësorit Kingsley Koman.

20 vjeçari ka kaluar 2 sezone i huazuar tek Bayern Munich, dhe mendohet të jetë qenër e një lufte transferimi në fund të sezonit mes Chelseas e Manchester Cityt, të dyja këto klube që u është refuzuar oferta fillestare prej 50 milionë funtesh nga Juventus, shkruan rtv21.tv.

Coman reprezentues i Francës ka kaluar në akademinë e Paris Saint Germain-it para se të nënshkruante një kontratë 5 vjeçare me Zonjën e Vjetër në vitin 2014./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button