Artistet shqiptare dalin jashtë “vetës” për Halloween

Sonte festohet nata më e frikshme e vitit e njohur si Halloween-i. Në këtë natë shumë njerëz transformohen në personazhet e tyre të preferuar e që shumica zgjedhin që të duken të frikshëm.
Pa dyshim se vëmendje të madhe kanë marrë transformimet e personazheve të famshëm, të cilët përmes rrjeteve sociale treguan pamjet e tyre.
Disa prej artistëve që befasuan me pamjet e tyre i gjeni më poshtë.

Rina Balaj

Jonida Maliqi

Ana Kabashi

Ronela Hajati

Morena Taraku

Melinda Ademi

Tayna

Sot është data 31 tetor dhe pothuajse në gjithë botën festohet Halloween-i apo e njohur te ne si “Nata e Shtrigave”./21Media
Back to top button