Asnjë rast pozitiv me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë rast pozitiv me Covid-19.
Në njoftim bëhet e ditur se në të njëjtën periudhë kohore janë regjistruar 5 pacientë të shëruar, si dhe 17 raste aktive me koronavirus./21Media

Back to top button