Astrit Thaqi vishet bardh e kaltër

Skuadra gjilanase, Drita, ka arritur marrëveshje me mbrojtësin Astrit Thaqi, për të zotëruar shërbimet e lojtarit për dy vitet e ardhshme.

Thaqi u prit sot nga drejtori sportiv i klubit Drita, Valon Zymberi, në hapësirat e klubit, ku edhe u nënshkrua kontrata dy-vjeqare.

Thaqi ka përvojë të gjatë në Superligë si dhe në arenën ndërkombëtare.

Ai është paraqitur për shumë skuadra kosovare dhe së fundmi ishte pjesë e KF Ballkanit. /21Media

Back to top button